ZÁKAZNICKÁ KARTA TAMDA FOODS

Nejčastější otázky

Odpovědi na nejčastější otázky při zakládání zákaznické karty Tamda Foods

Zákaznické karty vydáváme na informaci každé pobočky společnosti Tamda Foods: Praha, Brno a Ústí nad Labem.
» Kopie živnostenského listu. » Osobní doklady (cestovní pas, biokarta nebo občanka). » Vyplněnou žádost o vystavení zákaznické karty (pokud bude něco nesrozumitelné, poproste o pomoc pracovníky na informaci).
» Kopii živnostenského listu. » Pokud jste společníkem či jednatelem firmy – poprosíme pouze o předložení jakýkoli osobní doklad ( cestovní pas, biokarta, občanka). » V případě, že nejste vlastníkem firmy – poprosíme jakýkoli osobní doklad ( cestovní pas, biokarta, občanka) a notářsky ověřenou plnou moc od vlastníka firmy. » Vyplněnou žádost o vystavení zákaznické karty (pokud bude něco nesrozumitelné, poproste o pomoc pracovníky na informaci).
První zákaznickou kartu dostanete uplně zdarma.V případě potřeby více karet pro členy rodiny či firmy, poplatek činí 50,-kč/1x vydání karty. Maximálně lze vystavit 3 karty na jedno ičo.
Informujte naše pracovníky informačního centra pro dočasnou zákaznickou kartu Tamda Foods s platností jednoho dne. Upozornění, vystavujeme dočasnou kartu jen zákazníkům, registrovaní s živnostenským listem, po předložení osobního dokladu. Neaplikuje se na zákazníky s VIP kartou.
Poprosíme, abyste ihned informovali naše pracovníky informačního centra k zablokování ztracenou kartu a vystavení novou pro vás. Upozornění: vystavujeme novou kartu, v případě ztráty, jen zákazníkům, registrovaní s živnostenským listem, po ověření osobním dokladem. Neaplikuje se na zákazníky s VIP kartou.
Zákaznická karta Tamda Foods zatím není limitována platností. Pokud by se karta poškodila vlivem času, stavte se u nás na informaci, vyměníme ji za novou kartu zcela zdarma.
Poskytnutím e-mailovou adresu a telefonního čísla potvrzuji a souhlasím s obdržením e-mail, sms oznámení společnosti Tamda Foods ohledně propagačních akcí a reklam. Zákazníci mohou kdykoli požádat o zastavení zasílání oznámení emailem na adresu info@tamda.eu.
V současné době akceptujeme pouze fyzickou kartu. Nepříjímáme jakýkoli jiný způsob předložení fotografie či aplikace na mobilním telefonu.
Ne! V případě zjištění půjčování karty, jsme povinni ji zabavit. Pokud se vyskytne podezření, že nejste vlastníkem karty, naši pracovníci informačního centra mají právo provést kontrolu k ověření totožnosti, případně ji zabavit. jestliže byla zneužita proti pravidlům společnosti. Více o pravidlech užívání karty zde.